Geciktirici Sprey Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişki süresini uzatmak isteyen kişiler geciktirici sprey kullanarak bu isteklerini gerçekleştirmektedir. Peki, bu geciktirici sprey ne işe yaramaktadır? Cinsel ilişkinin başladığı andan itibaren boşalıncaya kadar olan süreyi arttırır. Geciktiriciler erken boşalma sorunu yaşayan kişiler, daha uzun süre cinsel ilişkiye girmek isteyen kişiler ve cinsel partneri orgazm sorunu yaşayan kişiler kullanmaktadırlar. Cinsel ilişkinin normalden daha az sürmesi erken boşalma problemidir. Erken boşalma problemi olan kişilerin cinsel hayatında erkek ve kadın zevk alamamaktadırlar. Erken boşalma problemi olan kişiler geciktirici sprey kullanarak bu sorunu ortadan kaldırarak cinsel ilişkilerine mutlulukla devam ederler. Peki, erken boşalma nedir?

Erken Boşalma Nedir?

Erken boşalma, erkeğin partnerinin veya kendisinin beklediğinden daha kısa süre içerisinde boşalmasıdır. Erkek ereksiyon süresini koruyamaz ve boşalma meydana gelir. Erken boşalma genç yaşta daha yaygın olarak görülmektedir. Bunun nedeni de kişinin tecrübesinin az olmasından ve ereksiyon kontrolünün sağlayamamasından kaynaklanmaktadır. Birkaç kez erken boşalma problemi yaşadıysanız kaygılanabilirsiniz. Erken boşalma için süre vermek çok yanlıştır. Örneğin; bir çift 2 dakikadan zevk alırken diğer çift 30 dakikadan zevk almayabilir. Bu durumda doktora danışmalı ve birbirinizle konuşarak bu sorunu çözmeye çalışınız.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Uzun süreli bir cinsel ilişki istiyorsanız birkaç dakika öncesinde penis başınıza uyguladığınızda bir soğukluk hissedersiniz ve etkisini hemen gösterir. Hem erkeği hem de cinsel partnerini mutsuz etmemek için geciktirici sprey kullanılmaktadır. Geciktirici spreyler günde bir kereden fazla kullanılabilir ve dozu yoktur. Hiçbir yan etkisi yoktur. Uyuşturucu bir etkisi olan bu ürünleri kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Geciktirici Sprey Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Geciktirici sprey kullanırken dikkat etmeniz gerekenler arasında sertleşme problemi olan kişilerin bu ilaçları kullanmamaları gerekmektedir. Çünkü sertleşmeyi daha fazla hissetmenize neden olmaktadır. 18 yaşından küçük kişilerin cinsel gelişimleri hala devam ettiği için bu tarz ürünler metabolik ve cinsel gelişim yönünden çok sakıncalıdır. Geciktirici spreyleri 18 yaşından küçüklerin alması yasak ve yasal değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir